Silveris – kolczyki, bransoletki, łańcuszki od najlepszych projektantów

51 PLN

Zdjęcia:

Województwo: lubelskie
Firma: Silveris
Powiat: świdnicki
Miejscowość: Świdnik
Telefon: 732022226
Strona WWW: http://silveris.pl
   
dodano: 2018.10.11
ważne do: 2024.04.02

Szczegóły ogłoszenia:

Szukasz nietypowej srebrnej biżuterii? Trafiłaś doskonale! W naszej ofercie znaleźć możesz nietypową i elegancką biżuterię srebrną, w tym: łańcuszki srebrne, broszki srebrne, łańcuszki srebrne oraz bransoletki i kolczyki srebrne. W ofercie posiadamy biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz cyrkonią.

Polecamy bransoletki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz kolczyki z wyjątkowym onyksem, malachitem, opalem, agatem czy turkusem. W naszej ofercie znajdziesz także ekskluzywną biżuterię Piasek Pustyni czy Noc Kairu.

W Silveris jesteśmy prawdziwymi pasjonatami biżuterii srebrnej (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego biżuteria z naszej oferty to naturalne kamienie oraz wysokiej jakości srebro. Przygotowaliśmy biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do szkoły, pracy czy na zakupy w galerii handlowej.

Silveris to nietypowa srebrna biżuteria właśnie dla Ciebie! Koniecznie zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę bransoletkę lub ten wisiorek, który najbardziej pasuje do Ciebie.