Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Gawag – sprawdzone wagi do Twojego przedsiębiorstwa

dodano: 2018.03.19 ważne do: 2028.06.17 wyświetleń: 55
999 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Gawag zajmuje się montażem, produkcją, sprzedażą, serwisem oraz dostawą solidnie wykonanych wag kolejowych, platformowych, paletowych, samochodowych i innych.
Wagi Gawag wyposażone są w sprawdzone oprogramowanie do obsługi systemów ważących oraz wag elektronicznych. W zakres naszej działalności wchodzi również wypożyczenie wzorców masy o nominałach 1000, 500 i 25 kg.

Wagi Gawag oraz elementy tworzone są z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego spełniają wszystkie wymagania naszych klientów. Dla pełnej obsługi klienta, zajmujemy się także montażem i serwisem naszych wag i systemów wagowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Mettler-Toledo, specjalizującej się w profesjonalnej i wymagającej elektronice wagowej stosowanej przy budowie wag kolejowych, samochodowych, platformowych oraz pozostałych systemów ważących.
Wagi Gawag wyposażone są w sprawdzone zabezpieczenie przetworników przed gryzoniami, wyładowaniami atmosferycznymi, wodą, korozją oraz zakłóceniami fal radiowych.

Wykonujemy także wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Na indywidualne życzenie klienta instalujemy również systemy pozycjonowania i kontroli.
Kontakt
Wagi i Systemy Ważące "GAWAG" Gac Sp.J.
Jankowice Wielkie, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://gawag.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.