Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Ogłoszenie:

Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki

dodano: 2019.02.20 ważne do: 2024.08.12 wyświetleń: 22
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Swoja firma trwa od 2007 roku. Specjalizujemy się w budowaniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Oferujemy usługi dla kobiet prywatnych, firm i firmy. Wykonujemy na placu powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co gwarantuje szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy prężnie rozciągającą się firmą, nastawioną na profesjonalną oraz silną obsługę klientów. Już ponad 12-letnie wydarzenie w części energetycznej i wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie praw na bardzo cennym poziomie.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o popularność swoich usług.
Chodzimy na gruncie województwa mazowieckiego w takich regionach jak: Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do kontaktu z lokalną firmą - Profesjonalny Elektryk i Budowy Elektryczne. Zapraszamy do zastosowania z naszych usług.
Dajemy gwarancji na stworzone usługi elektryczne i zastosowane materiały.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt
Volt-Tech
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://volttech.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.